+90 531 650 39 94 

      Free Call

Ön Bilgilendirme Formu

 

Hürriyet Mahallesi, Cemil Bengü Caddesi No:8/1 Kağıthane/İstanbul adresinde mukim Elasan Gayrimenkul Danışmanlığı Ticaret Ltd. Şirketi (Kısaca „Power International“)  Kullanıcıların bu web sitesi üzerinden ilettikleri paylaşmış olduğu bilgileri, alışveriş tercihlerini, kişisel bilgilerini, Veri İşleme Politikası ve Aydınlatma Metni ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak işbu gizlilik politikasında yer verilen istisnalar dışında üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır. Bununla beraber Kullanıcılar, paylaşmış olduğu bilgilerinin/kişisel bilgilerinin kendisine özel avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama, ürün/hizmet teslimi, ürün iadesi ve benzer amaçlı her türlü iletişimin temini, ticari faaliyetlerinin yerine getirilmesi maksatlarıyla, Elasan Gayrimenkul Danışmanlığı Ticaret Ltd. Şirketi’nin tüm iştirakleri ve Şirket sahipleri tarafından halihazırda kurulu ve ileride kurulacak sair ticari işletmeler/şirketler/ortaklık yapılacak kişiler/ticaret şirketleri ile paylaşımına izin vermektedir.

Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır. Şu kadarki Power International, Kullanıcılar’ın herhangi bir şekilde kredi kartı bilgisini almamakta ve işlememektedir. Power International kişisel bilgileri kendi bünyesinde profilleme, istatistiksel çalışmalar, reklam, tanıtım, pazarlama ve sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabilecek ve bu çalışmaların yapılması, ticari faaliyetlerinin devamı, web sitesinin sürekli olarak işler/çalışır halde tutulması amacıyla bilginiz dahilinde olan 3.kişiler ile paylaşabilecektir.

Power International, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Power International’ın gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda ve ağır ihmal hariç, ihmali halinde de Power International’ın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Power International, kullanıcılara ve kullanıcıların Web sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (Kurabiye-Cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler. Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler. Bu konuda taleplerinizi ayrıca Web sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak da iletebilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede değerlendirilerek uygulamaya alınacaktır.

Bu web sitesinden promosyon ve duyuru mesajı içeren e-posta almak istemiyorsanız Hesabınızdan bildirim ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz veya e-postalarda yer alan abonelikten ayrılma seçeneğini tıklayabilirsiniz. Her Kullanıcı, işbu Web sitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Power International tarafından zaman zaman işbu gizlilik politikası güncellenebilir ve mevzuatta meydana gelecek değişiklikleri dikkate alarak ilave bilgilendirmeler yapılabilir. Bu kapsamda zaman zaman web sitemizi ziyaret ederek gizlilik politikamız ilgili olarak hazırladığımız bilgilendirmeyi dikkatle okumanızı rica ve tavsiye ederiz.

Her Kullanıcı, işbu Web sitesini ziyaret ederek, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.